Direktsändning

Sisu Cup 2020  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2020-02-15 17:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Elvers (5)- Gunnar Andersson (1)333 - 337APOSTeL
Monica Envall (11)- Anna Andersson (2)278 - 319
Gerd Forss (3)- Jan Johansson (4)373 - 368bOKSTÖD TORTERA
Jussi Pohjola (9)- Maria Åslund (10)345 - 315
Roland Olsson (8)- Helena Åman (13)411 - 287soLPANE(L)
Thrise Johnsson (14)- Monica Ringheim (7)261 - 395STAPL(I)nG
Marina Holmberg (15)- Marianne Mattsson (12)336 - 362lASTARE

Frirond:

Pia Mattsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011820397
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 6011371344
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021531396
4Visa spelarens matcher Jan Johansson 4031574385
5Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031476355
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3031353393
7Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031191381
8Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031175371
9Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3031165333
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 304829326
11Visa spelarens matcher Monica Envall 204826283
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204654310
13Visa spelarens matcher Helena Åman 105741317
14Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 105670311
15Visa spelarens matcher Marina Holmberg 105619287