Direktsändning

Stockholm closed  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2020-03-25 18:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexandra Svantesson (8)- Paul Eberhardsson (1)309 - 351SolRESA
Roland Olsson (6)- Jonathan Ljungberg (3)390 - 379(S)InISTER
Gunnar Andersson (4)- Henrik Jones (9)308 - 397REGiSTe(R)
Anna Andersson (5)- Pia Mattsson (7)371 - 314STIFTAr(E)

Frirond:

Yann Moreau Bruun

Ej spelat:

Maria Ellfolk-Lasén

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6011387388
2Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 4021144318
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031441331
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031220376
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 303999365
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 2041153359
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 2041061286
8Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 2041018325
9Visa spelarens matcher Henrik Jones 2041013349
10Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 001640