Direktsändning

Jakob sommarcup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2020-08-15 16:53
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (1)- Märta Båsk (4)367 - 375sNORKiG
Gunnel Wikström-Gunn (2)- Margot Liljeqvist (6)381 - 259
Siv Brandt (3)- Mikael Forss (5)328 - 271LINDaRE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021609379
2Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 5021114353
3Visa spelarens matcher Siv Brandt 4031122342
4Visa spelarens matcher Märta Båsk 403882351
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 3041093328
6Visa spelarens matcher Margot Liljeqvist 007480245