Direktsändning

Jakob Sommarcup 2021  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2021-09-04 16:52
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Märta Båsk (9)- Margareta Holmäng (2)286 - 383
Monica Envall (8)- Siv Brandt (1)270 - 392aeROSOL
Mikael Forss (4)- Marina Holmberg (5)462 - 352ANDETRO aVISERARAGgARE
Roger Sundsten (11)- Gerd Forss (3)346 - 364SURRNin(G)
Gunnel Wikström-Gunn (6)- Anders Skjäl (7)337 - 302(S)POlIERA

Frirond:

Marianne Mattsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Siv Brandt 5011540382
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 6011448358
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021431371
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 3031300364
5Visa spelarens matcher Marina Holmberg 4031147342
6Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 3031031343
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 3041202363
8Visa spelarens matcher Monica Envall 2041049328
9Visa spelarens matcher Märta Båsk 2041021337
10Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204857325
11Visa spelarens matcher Roger Sundsten 006595262