Direktsändning

JAKANde Cup 2021  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2021-09-11 18:10
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (8)- Gunnar Andersson (1)334 - 344HUsVAGN
Erik Elvers (7)- Johan Rönnblom (2)344 - 410TALANDE
Lisa Blohm (4)- Daniel Andersson (9)442 - 276KrÖjSLA
Emma Ekman (6)- Anna Andersson (5)360 - 355ESTRA(D)öR

Frirond:

Inger Wingård

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011515386
2Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5021480401
3Visa spelarens matcher Inger Wingård 4021344374
4Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4021266366
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 3031231364
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 303987344
7Visa spelarens matcher Erik Elvers 2041061339
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 105930316
9Visa spelarens matcher Daniel Andersson 006707315