Direktsändning

LUSSEKA(TT)  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2021-12-04 18:41
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (6)- Lisa Blohm (1)277 - 413GRA(S)SErA
Gunnar Andersson (2)- Maria Åslund (4)395 - 315SKAlBAR
Claes von Hofsten (10)- Anna Andersson (3)336 - 350TORNeRA
Monica Ringheim (5)- Hanna Wallenbro (11)425 - 329
Eugenia Ringheim (9)- Jan Johansson (8)256 - 374

Frirond:

Daniel Andersson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Lisa Blohm 6011496380
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4021477372
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021436359
4Visa spelarens matcher Maria Åslund 4031398353
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031287352
6Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3031120341
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 3031098342
8Visa spelarens matcher Jan Johansson 3031070331
9Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 204540300
10Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 105977356
11Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 006766308