Direktsändning

Nyarslyckan 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-12-31 19:58
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1)- Henrik Johansson (4)412 - 366
Alexander Sandström (2)- Roland Olsson (3)343 - 386
Susanna Niklasson (6)- Pia Mattsson (5)318 - 409

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 7001100407
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 403945376
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 403891375
4Visa spelarens matcher Henrik Johansson 304634338
5Visa spelarens matcher Pia Mattsson 205571314
6Visa spelarens matcher Susanna Niklasson 106359311