Direktsändning

JULSPEL  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2021-12-04 19:33
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexandra Svanteson (4)- Björn Ericson (3)410 - 352AKTEROm SVARTNA ViNSTRA(D)
Roland Olsson (1)- Julia Jacobsson (9)380 - 309ELUTTAg
Jonathan Ljungberg (2)- Pia Mattsson (7)398 - 285(T)ENTAMEn
Anders Apoy (8)- Sebastian Boukachabia (6)357 - 434SNORkLA REAgERASPIONER(I)
Thim Svensson (5)- Gustaf Gimstedt (10)303 - 396KRUsN(I)NG
Åke Qvarfordt (11)- Sonny Apoy (12)352 - 309URiNERA

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011241401
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021520406
3Visa spelarens matcher Björn Ericson 5021493384
4Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 5021309399
5Visa spelarens matcher Thim Svensson 3041106364
6Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 3041071382
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3041012366
8Visa spelarens matcher Anders Apoy 3041000333
9Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 304849356
10Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 304744348
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205605335
12Visa spelarens matcher Sonny Apoy 106649338