Direktsändning

Jakob vårcup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2022-05-15 16:00
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnel Wikström-Gunn (4)- Margareta Holmäng (2)348 - 323
Mikael Forss (1)- Görel Mattjus (7)367 - 297
Siv Brandt (5)- Roger Sundsten (8)330 - 313
Gerd Forss (3)- Margot Liljeqvist (10)431 - 257(A)vBITARE fEST(I)VAL
Rosita Kock (9)- Märta Båsk (6)289 - 417MuSTERI AGNaTER

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Forss 6011279358
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 5021545365
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021428391
4Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 5021212354
5Visa spelarens matcher Siv Brandt 5021134359
6Visa spelarens matcher Märta Båsk 403928353
7Visa spelarens matcher Görel Mattjus 205910313
8Visa spelarens matcher Roger Sundsten 205892306
9Visa spelarens matcher Rosita Kock 106654295
10Visa spelarens matcher Margot Liljeqvist 007518286