Direktsändning

Nationaldagsscrabble  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2022-06-06 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Inger Wingård (1)- Daniel Domert (4)396 - 327SlöDDER
Alexandra Svantesson (3)- Emma Ekman (2)357 - 364RESPLAN FRILAnD
Claes von Hofsten (9)- James Reimdal (6)385 - 309ALlTING
Mikael Forss (7)- Julia Jacobsson (8)431 - 362RASTnI(N)G S(I)NGALEs
Nils Berner (5)- Maria Åslund (11)385 - 308VASKARESTOLThE(T)

Frirond:

Gerd Forss

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 5021563401
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 4021050348
3Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 3031341373
4Visa spelarens matcher Daniel Domert 4031340390
5Visa spelarens matcher Nils Berner 4031271378
6Visa spelarens matcher James Reimdal 4031097360
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 3031056380
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3031029357
9Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 303858344
10Visa spelarens matcher Gerd Forss 2041259377
11Visa spelarens matcher Maria Åslund 006715323