Direktsändning

(SOCK)ERCHOCK  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2022-08-20 17:49
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Inger Wingård (1)- James Reimdal (3)366 - 346MEGALIt SLUTaRE
Gunnar Andersson (2)- Monica Ringheim (7)412 - 261UrVÄSEn
Erik Elvers (8)- Anna Andersson (4)354 - 386S(T)ÄNkAREALuNROT
Yannick Ondzie (12)- Emma Ekman (5)295 - 402(S)oUVENIR
John Fedorov (13)- Åsa Florholm (6)177 - 409
Eugenia Ringheim (10)- Jan Johansson (11)332 - 332MURsTEN

Frirond:

Lisa Blohm

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 7011882383
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021803383
3Visa spelarens matcher James Reimdal 5031768379
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 5031717373
5Visa spelarens matcher Emma Ekman 4031501368
6Visa spelarens matcher Åsa Florholm 5031292327
7Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5031231324
8Visa spelarens matcher Erik Elvers 3041422341
9Visa spelarens matcher Lisa Blohm 3041302353
10Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 2141055307
11Visa spelarens matcher Jan Johansson 214924331
12Visa spelarens matcher Yannick Ondzie 106634260
13Visa spelarens matcher John Fedorov 007381237