Direktsändning

Jakob decembercup 2022  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2022-12-03 17:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (1)- Gunnel Wikström-Gunn (6)368 - 332*SeNASTE
Roger Sundsten (10)- Mikael Forss (2)237 - 463STENGEt MIStRAL
Margareta Holmäng (3)- Rosita Kock (8)310 - 289
Gerd Forss (4)- Carola Sjöblom (7)338 - 346
Siv Brandt (5)- Märta Båsk (9)347 - 334

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011522388
2Visa spelarens matcher Mikael Forss 5021246382
3Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 5021172356
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031318362
5Visa spelarens matcher Siv Brandt 3041070371
6Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 304992338
7Visa spelarens matcher Carola Sjöblom 304708304
8Visa spelarens matcher Rosita Kock 205934311
9Visa spelarens matcher Märta Båsk 205912323
10Visa spelarens matcher Roger Sundsten 205626292