Direktsändning

V(ÅR)KANTEN  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-04-22 16:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (3)- Peter Oljelund (2)366 - 371*LINDRoSHITTELö(N)
Emma Ekman (5)- Gunnar Andersson (1)376 - 463ODISkADSmITARE NERMÖRK STORDIA
Åsa Florholm (4)- Alexandra Svantesson (7)357 - 333

Frirond:

Karin Anderberg

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6001551399
2Visa spelarens matcher Peter Oljelund 4021232365
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 3031140366
4Visa spelarens matcher Åsa Florholm 2041249338
5Visa spelarens matcher Emma Ekman 2041147351
6Visa spelarens matcher Karin Anderberg 2041025337
7Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 204905328