Direktsändning

HALLONGROTTA  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-03-27 22:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Helena Åman (6)425 - 317ISO(L)ErAD
Jan Johansson (2)- Turid Petersson (8)386 - 341RAVIOLi
Erik Elvers (5)- Åsa Florholm (7)315 - 302
Jussi Pohjola (9)- Monica Ringheim (4)312 - 412SPANieN
Eugenia Ringheim (10)- Anna Andersson (3)269 - 375

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6021764405
2Visa spelarens matcher Jan Johansson 6021365346
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 5031355351
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5031255366
5Visa spelarens matcher Erik Elvers 5031220353
6Visa spelarens matcher Helena Åman 4041271363
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3051171336
8Visa spelarens matcher Turid Petersson 3051076343
9Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3051025327
10Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 008500280