Direktsändning

Göteborg Open 2023  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-05-07 16:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Maria Åslund (12)406 - 365INROTADåDERlÅT(A)
Lisa Blohm (10)- Roland Olsson (2)246 - 452MAZURkA
Gustaf Gimstedt (5)- Gunilla Gustafsson (13)297 - 372
Emma Ekman (3)- Åke Qvarfordt (9)375 - 311dAMMODE
Sonny Apoy (8)- Alexandra Svanteson (7)321 - 450POLI(S)oNG
Anders Apoy (11)- Pia Mattsson (4)311 - 435(B)ArNSÄnG BARRVED

Frirond:

Anna Andersson

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 10012408388
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 10022632408
3Visa spelarens matcher Emma Ekman 7042342376
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6052247381
5Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 6051955363
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 5062031360
7Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 5062000370
8Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5061733347
9Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 5061688345
10Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4071803356
11Visa spelarens matcher Anders Apoy 4071478327
12Visa spelarens matcher Maria Åslund 3081529323
13Visa spelarens matcher Gunilla Gustafsson 2091304321