Direktsändning

Jakob sommarcup 2023  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-06-06 16:31
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anita Mansnerus (4)- Monica Ringheim (1)367 - 325MATPENg
Margareta Holmäng (5)- Mikael Forss (3)342 - 421mÅNKLAR
Görel Mattjus (8)- Gerd Forss (2)296 - 369MaLNING
Siv Brandt (6)- Marianne Mattsson (11)469 - 253DUMBuRK SONDERA
Anders Skjäl (7)- Roger Sundsten (10)355 - 348*TOMpÅSE
Rosita Kock (12)- Märta Båsk (9)288 - 406KlUSTER

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021480358
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021420368
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 5021242361
4Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 5021142362
5Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 4121371360
6Visa spelarens matcher Siv Brandt 4121302333
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031017362
8Visa spelarens matcher Görel Mattjus 3041004328
9Visa spelarens matcher Märta Båsk 304803337
10Visa spelarens matcher Roger Sundsten 205704275
11Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106573310
12Visa spelarens matcher Rosita Kock 007543299