Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2023  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-06-06 17:44
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
James Reimdal (4)- Claes von Hofsten (8)473 - 275SpLITSA
Inger Wingård (1)- Gunnar Andersson (3)352 - 324*ANGR(Ä)Nsa
Emma Ekman (5)- Anna Andersson (7)402 - 259MULÅSNA UTNäMNA
Johan Rönnblom (2)- Maria Åslund (6)441 - 251UTSKOTt

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 6011159379
2Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5021480409
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021417416
4Visa spelarens matcher James Reimdal 4031226386
5Visa spelarens matcher Emma Ekman 3041152367
6Visa spelarens matcher Maria Åslund 304809349
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 106652324
8Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 106505321