Direktsändning

GRÄSAND  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-06-17 23:23
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexandra Svanteson (1)- Roland Olsson (2)406 - 301(S)EMESTRA oDALISKBESANNA
Julia Jacobsson (5)- Paul Eberhardsson (3)389 - 345SNARLIK
Pia Mattsson (4)- Sonny Apoy (6)395 - 313ÅLDRINg

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 5021299393
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021182387
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 3041275386
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3041166389
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 304800352
6Visa spelarens matcher Sonny Apoy 205578318