Direktsändning

KA(TT)SVANS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-08-26 17:07
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Claes von Hofsten (8)- Inger Wingård (1)372 - 395(D)EToNeRA
Gunnar Andersson (3)- Peter Oljelund (6)438 - 331SIgNORATVÅ(L)NINg
Charlie Bomanson (9)- Nils Berner (4)348 - 420A(m)PUTERa
Åsa Florholm (7)- Monica Ringheim (5)301 - 307

Frirond:

Anna Andersson

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 7001732376
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 6011580370
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031757400
4Visa spelarens matcher Nils Berner 4031343356
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031169322
6Visa spelarens matcher Peter Oljelund 3051131328
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 205999319
8Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 1061212332
9Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 106891323