Direktsändning

Ordström 2023  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-09-16 19:15
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Berner (2)- Julia Jacobsson (4)288 - 348EDlIGEN
Pia Mattsson (1)- Maria Stenlund (10)387 - 257
Jonathan Ljungberg (5)- Paul Eberhardsson (6)410 - 389NORSKHE(T) TiONDEL(S)LiTVARG
Turid Petersson (8)- Roland Olsson (3)238 - 462(B)EFORSkA GAELISk
Gustaf Gimstedt (7)- Thim Svensson (9)337 - 384STILToNLANSiÄR

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6011354397
2Visa spelarens matcher Johan Berner 5021440380
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031474403
4Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 4031221375
5Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031117379
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 4031068382
7Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 214850363
8Visa spelarens matcher Turid Petersson 214740328
9Visa spelarens matcher Thim Svensson 205598324
10Visa spelarens matcher Maria Stenlund 106637303