Direktsändning

(VIN)DSTILLA  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-10-21 17:26
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Ringheim (2)- Jan Johansson (5)355 - 335APOSTeL
David Tiberg (8)- Peter Oljelund (6)378 - 390ex(I)STENS
Julia Jacobsson (1)- Anna Andersson (3)372 - 347(O)ROSANDEFöREDRa(G)
Erik Elvers (4)- Per Jakobsson (7)339 - 403HAN(D)STIL

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 5021319381
2Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021143367
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031355368
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031036357
5Visa spelarens matcher Jan Johansson 3041097339
6Visa spelarens matcher Peter Oljelund 304767340
7Visa spelarens matcher Per Jakobsson 205905344
8Visa spelarens matcher David Tiberg 205778312