Direktsändning

Burmilla cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-12-02 19:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 9 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (6)- Goutham Jayaraman (1)ej spelad
Marja Takala (4)- Mårten Björkman (3)ej spelad
David Tiberg (5)- Gunnar Andersson (2)ej spelad

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Goutham Jayaraman 7011873475
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6021778449
3Visa spelarens matcher Mårten Björkman 5031361392
4Visa spelarens matcher Marja Takala 3051000345
5Visa spelarens matcher David Tiberg 206629320
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 107561313