Direktsändning

Fashionablast  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-12-30 20:15
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (6)- Lisa Blohm (3)428 - 450SKRuTTI(G) LUNSARSSTRIMlA OPIATEN
Nils Lundström (2)- David Tiberg (5)471 - 395SLAMRET AUTISt(E)N DIsKOTSINHYRDE
Gunnar Andersson (1)- Peter Oljelund (4)563 - 370VOLTENS STaKN(I)NGdEMO(L)ERA

Frirond:

Hans Lämås

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6001571484
2Visa spelarens matcher Nils Lundström 5011509456
3Visa spelarens matcher Lisa Blohm 3031243437
4Visa spelarens matcher Peter Oljelund 303920379
5Visa spelarens matcher David Tiberg 2041118393
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 2041044399
7Visa spelarens matcher Hans Lämås 006845364