Direktsändning

VÄL(SI)GNAD 2024  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-01-13 19:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (8)- Paul Eberhardsson (1)339 - 387FRISTADUTSKyLD *INBROMS(A)
Åke Qvarfordt (7)- Julia Jacobsson (2)314 - 372
Roland Olsson (3)- Sebastian Boukachabia (4)454 - 292SPRIckA
Anders Apoy (5)- Erna Vaske (11)413 - 292*bEBOLIg
Turid Petersson (6)- Maria Stenlund (10)386 - 241

Frirond:

Åke Qvarfordt

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 7001616401
2Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 5011242363
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021643388
4Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 3031217336
5Visa spelarens matcher Anders Apoy 4031214357
6Visa spelarens matcher Turid Petersson 2041215368
7Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 2041197356
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3041131343
9Visa spelarens matcher Pia Mattsson 303942363
10Visa spelarens matcher Maria Stenlund 105487283
11Visa spelarens matcher Erna Vaske 006352276