Direktsändning

DBS Kärrtorp 2024  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-01-28 00:56
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Elvers (12)- Björn Ericson (1)288 - 374
David Tiberg (15)- Svante Berg (2)290 - 345OKRISTe(N)
Sonny Apoy (7)- Martin Bender (3)314 - 400STOrBA(N)D
Paul Eberhardsson (4)- Karin Anderberg (14)385 - 409REALTIDMASK(IN)IsT GAS(B)iNDA
Nils Berner (5)- Henrik Holmström (11)490 - 285ORMgIFT ST(A)RkTON (K)RUSANDE
Lisa Blohm (8)- Matthis Kempe-Bergman (18)368 - 341
Emma Ekman (6)- Monica Ringheim (17)416 - 346kNO(L)LRIG ElDFAST
Elisabet Claezon (19)- Anders Apoy (9)391 - 399HARKlI(N)GSKRATTA
Elisabet Bruzelius (20)- Anna Andersson (10)299 - 338
Fredrik Hansson (13)- Åsa Florholm (16)360 - 326

 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 12013348422
2Visa spelarens matcher Svante Berg 11022910389
3Visa spelarens matcher Martin Bender 10032572385
4Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 9042585378
5Visa spelarens matcher Nils Berner 7152216383
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 7062437379
7Visa spelarens matcher Sonny Apoy 7062112349
8Visa spelarens matcher Lisa Blohm 7061871354
9Visa spelarens matcher Anders Apoy 7061696339
10Visa spelarens matcher Anna Andersson 6071907357
11Visa spelarens matcher Henrik Holmström 6071855345
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 6071658338
13Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 6071533351
14Visa spelarens matcher Karin Anderberg 5171551359
15Visa spelarens matcher David Tiberg 5081861335
16Visa spelarens matcher Åsa Florholm 5081514327
17Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4091431337
18Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4091418334
19Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 30101251332
20Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 20111273318