Direktsändning

Stockholms lokalmästerskap 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-02-11 20:14
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Stefan Diös (2)- Cecilia Karlström (4)315 - 318
Alexander Forslund (7)- Johan Rönnblom (1)281 - 441
Martin Bender (6)- Elof Hansjons (3)386 - 438
Fredrik Hansson (10)- Henrik Jonés (5)391 - 475
Gunnar Andersson (9)- Håkan Nord (8)297 - 382
Karin Anderberg (11)- Marie Jonsson (13)323 - 349
Maria Åslund (15)- Greger Nässén (17)346 - 343
Daniel Pettersson (16)- Zakarias Jonsson (12)382 - 438
Elisabet Bruzelius (20)- Mikael Brenning (14)330 - 361
Erik Elvers (18)- Monica Ringheim (19)377 - 297
Erika Jonés (21)- Måns Eriksson (22)422 - 262

Ej spelat:

Johan Berner

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6021773390
2Visa spelarens matcher Stefan Diös 6021600378
3Visa spelarens matcher Elof Hansjons 6021506386
4Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 6021460358
5Visa spelarens matcher Henrik Jonés 6021367396
6Visa spelarens matcher Martin Bender 4031656371
7Visa spelarens matcher Alexander Forslund 5031601381
8Visa spelarens matcher Håkan Nord 5031306360
9Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4041450368
10Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 4041449378
11Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4041305376
12Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 4041191368
13Visa spelarens matcher Marie Jonsson 4041104337
14Visa spelarens matcher Mikael Brenning 404996319
15Visa spelarens matcher Maria Åslund 404701323
16Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 3051062347
17Visa spelarens matcher Greger Nässén 305934349
18Visa spelarens matcher Erik Elvers 305882342
19Visa spelarens matcher Monica Ringheim 2061048334
20Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 206896334
21Visa spelarens matcher Erika Jonés 106827343
22Visa spelarens matcher Måns Eriksson 206602311
23Visa spelarens matcher Johan Berner 002327339