Direktsändning

BÖJ(B)ARA(R)E  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-03-23 20:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Nils Berner (2)- Gunnar Andersson (1)330 - 527*INRITAT SPäNDH(E)T *LÖSAREN *ROStIGA
Johan Berner (4)- Lisa Blohm (3)337 - 413*PrESSEn
David Tiberg (6)- Anita Mansnerus (5)425 - 372*(S)VANSADE *EL(D)RIFTS *PLAGIa(TE)N*SEGRaDE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 7001639493
2Visa spelarens matcher Nils Berner 4031711476
3Visa spelarens matcher Lisa Blohm 403795368
4Visa spelarens matcher Johan Berner 2051054401
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205709320
6Visa spelarens matcher David Tiberg 205393304