Direktsändning

SAOL150  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-06-01 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Lisa Blohm (1)- Greger Nässén (3)472 - 312FÖ(R)ORdNA SuDANES
Gunnar Andersson (4)- David Tiberg (5)415 - 413LAKRITSTORSdAG d(A)NSANDE
Erik Elvers (6)- Anita Mansnerus (7)332 - 326

Frirond:

Nils Berner

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Lisa Blohm 6011546384
2Visa spelarens matcher Nils Berner 4021272376
3Visa spelarens matcher Greger Nässén 3041340336
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 3041338380
5Visa spelarens matcher David Tiberg 3041306350
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 3041245349
7Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205954311