Direktsändning

Anita Marmell Memorial  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-06-29 20:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Svante Berg (4)- Paul Eberhardsson (1)227 - 434BAbYSIM
Maria Åslund (10)- Alexandra Svantesson (2)281 - 377(S)iNNESRo
Johan Berner (3)- Caitlin Mooney (6)337 - 364IGENsAT(T)
Anna Andersson (7)- Julia Jacobsson (5)296 - 313
Åsa Florholm (8)- Åke Qvarfordt (9)300 - 364sÅRANDE
David Tiberg (12)- Rita Nilsson (13)300 - 300
Malin Persson (11)- Erna Vaske (14)341 - 257

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 7001791416
2Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 6011523379
3Visa spelarens matcher Johan Berner 4031386368
4Visa spelarens matcher Svante Berg 4031178339
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 4031168355
6Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 403993345
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 3041220337
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3041096344
9Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 304985354
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 304823316
11Visa spelarens matcher Malin Persson 304771315
12Visa spelarens matcher David Tiberg 214768304
13Visa spelarens matcher Rita Nilsson 115317268
14Visa spelarens matcher Erna Vaske 106682296