Direktsändning

SENS(OM)MAR  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-08-31 18:36
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gustaf Gimstedt (6)- Kaj Engström (7)369 - 370(S)TORbANKSLAMmER
Caitlin Mooney (5)- Roland Olsson (2)273 - 481ÖNATiON PLaSTIK
Pia Mattsson (4)- Björn Ericson (1)341 - 359MåLaNDE

Frirond:

Alexandra Svanteson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 5011215376
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 4021496399
3Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 4021257383
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3031247343
5Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 3031064340
6Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 1051029344
7Visa spelarens matcher Kaj Engström 105943322