Direktsändning

SM 2024  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-11-03 17:44
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 16 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Paul Eberhardsson (1)- Jonathan Ljungberg (2)415 - 343ADEKVAn(S) GROBlAD
Sebastian Boukachabia (4)- Inger Wingård (3)405 - 383VISTA(N)DETROSSAk KNAP(P)hET
Johan Rönnblom (8)- Nils Berner (5)265 - 419sTÄNDER
Roland Olsson (11)- Annelie Ladó (6)289 - 335
Julia Jacobsson (13)- Alexandra Svanteson 3139 (7)311 - 440bARRIÄR CANASTa
Johannes Åman Pohjola (12)- Henrik Jonés (9)292 - 387Os(T)ARTAD
Emma Ekman (10)- Martin Bender (16)392 - 380TrAGISKINV(A)DERA
Anna Andersson (15)- Björn Ericson (20)420 - 327TENtAND
Johan Berner (14)- Måns Eriksson (22)380 - 320
Gerd Forss (17)- Erik Elvers (26)448 - 307NÄRANDE SANITeT
Turid Petersson (27)- Gunnar Andersson (18)270 - 430LEKTiON
Elisabet Bruzelius (29)- Karin Anderberg (19)318 - 373SUgANDE
Lisa Blohm (21)- Åsa Florholm (31)413 - 310RETNiNG SLA(K)TERI
Anders Apoy (23)- Pia Mattsson (32)419 - 320EROSIOn
Maria Åslund (24)- Fredrik Hansson (34)380 - 306STYRSEL
Tommy Vaske (25)- Helena Åman (35)378 - 354KLaNDRa
Siv Brandt (36)- Caitlin Mooney (28)345 - 347*ÅTSMITatRAGISK
David Tiberg (38)- Malin Persson (30)321 - 363
Matthis Kempe-Bergman (39)- Gustaf Gimstedt (33)302 - 488*KONSTLA FRONTaL
Jussi Pohjola (40)- Greger Nässén (37)338 - 359RöRNING
Jarl Ladó (41)- Anita Mansnerus (42)366 - 369ThINNER
Marianne Mattsson (44)- Claes von Hofsten (43)298 - 321
Erna Vaske (46)- Maud Lindholm (45)340 - 351

 Ställning efter rond 16 av 16 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 14023842402
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 11053800405
3Visa spelarens matcher Inger Wingård 11053410400
4Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 11053305387
5Visa spelarens matcher Nils Berner 11053120381
6Visa spelarens matcher Annelie Ladó 10063264371
7Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 3139 10063139394
8Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 10063089396
9Visa spelarens matcher Henrik Jonés 10062928381
10Visa spelarens matcher Emma Ekman 10062843367
11Visa spelarens matcher Roland Olsson 9073324391
12Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 9072801375
13Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 9072792352
14Visa spelarens matcher Johan Berner 9072686370
15Visa spelarens matcher Anna Andersson 9072678359
16Visa spelarens matcher Martin Bender 9072631373
17Visa spelarens matcher Gerd Forss 9072556377
18Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 9072530373
19Visa spelarens matcher Karin Anderberg 9072213354
20Visa spelarens matcher Björn Ericson 8082939379
21Visa spelarens matcher Lisa Blohm 8082861376
22Visa spelarens matcher Måns Eriksson 8082495353
23Visa spelarens matcher Anders Apoy 8082433344
24Visa spelarens matcher Maria Åslund 8082299359
25Visa spelarens matcher Tommy Vaske 8082233369
26Visa spelarens matcher Erik Elvers 8082215349
27Visa spelarens matcher Turid Petersson 8082208349
28Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 8082148351
29Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 8082021349
30Visa spelarens matcher Malin Persson 8081615328
31Visa spelarens matcher Åsa Florholm 7092641347
32Visa spelarens matcher Pia Mattsson 7092373366
33Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 7092361372
34Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 7092289358
35Visa spelarens matcher Helena Åman 7092254353
36Visa spelarens matcher Siv Brandt 7092190345
37Visa spelarens matcher Greger Nässén 7091886334
38Visa spelarens matcher David Tiberg 7091552316
39Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 60102054340
40Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 60101719336
41Visa spelarens matcher Jarl Ladó 60101657331
42Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 60101541330
43Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 60101512328
44Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 20141208304
45Visa spelarens matcher Maud Lindholm 2014463295
46Visa spelarens matcher Erna Vaske 1015286280