Direktsändning

(RES)TLAGER  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-01-07 01:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Matthis Kempe-Bergman (4)- David Tiberg (3)355 - 254oXIDErA
Daniel Pettersson (7)- Gunnar Andersson (2)328 - 322
Emma Ekman (1)- Cecilia Karlström (6)410 - 322AUrIKELMIsTRAL
Inger Wingård (5)- Måns Eriksson (12)452 - 346aLERTEN
Gerd Forss (11)- Åsa Florholm (10)362 - 309SOLVeNT
Maria Åslund (9)- Erna Vaske (13)437 - 207*TeVETAL

Frirond:

Lisa Blohm

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Emma Ekman 5021657371
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021584432
3Visa spelarens matcher David Tiberg 5021417364
4Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 5021289350
5Visa spelarens matcher Inger Wingård 4121273379
6Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 4031388371
7Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 3031079269
8Visa spelarens matcher Lisa Blohm 2131099332
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 2041098337
10Visa spelarens matcher Åsa Florholm 204875327
11Visa spelarens matcher Gerd Forss 204873336
12Visa spelarens matcher Måns Eriksson 105844288
13Visa spelarens matcher Erna Vaske 105394265