Direktsändning

(VIN)TErSPEL 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-01-11 19:52
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (3)- Paul Eberhardsson (1)379 - 410NÖTSTEk S(T)OrMAKT
Anders Apoy (6)- Sebastian Boukachabia (2)333 - 317sLUTRAD
Sonny Apoy (4)- Annelie Ladó (8)383 - 361*KOGnITOFRANSkA
Thim Svensson (12)- Johannes Åman Pohjola (5)334 - 350BEtS(N)iNG
Julia Jacobsson (11)- Matthis Kempe-Bergman (10)359 - 372SLÅTTeR
Alexandra Svanteson (9)- Turid Petersson (14)348 - 319
Maria Åslund (16)- Roland Olsson (7)391 - 483BARiSTASiTTBAD ISOLERA
Jarl Ladó (13)- Eva Blomberg (19)441 - 206
Nils Stenlund (17)- Maria Stenlund (18)291 - 308

Frirond:

Åke Qvarfordt

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6011725411
2Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 5021569383
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021537372
4Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5021454376
5Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 5021267379
6Visa spelarens matcher Anders Apoy 5021065360
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031378406
8Visa spelarens matcher Annelie Ladó 3031341398
9Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 4031289349
10Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 303921361
11Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3041492389
12Visa spelarens matcher Thim Svensson 3041117361
13Visa spelarens matcher Jarl Ladó 2041069339
14Visa spelarens matcher Turid Petersson 204824346
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 204650310
16Visa spelarens matcher Maria Åslund 205887373
17Visa spelarens matcher Nils Stenlund 105714305
18Visa spelarens matcher Maria Stenlund 205494305
19Visa spelarens matcher Eva Blomberg 105359272