Direktsändning

DBS Kärrtorp 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-02-09 01:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 14 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1)- Sonny Apoy (14)395 - 248VIETnAM
Matthis Kempe-Bergman (9)- Paul Eberhardsson (5)377 - 319STRItTa
Anna Andersson (10)- Lisa Blohm (4)343 - 307
Anders Apoy (12)- Johannes Åman Pohjola (2)284 - 400STEARIN
Martin Bender (3)- Helena Högquist (13)495 - 298ENDAsTE G(O)SeDJURREFER(E)NS
Caitlin Mooney (11)- Emma Ekman (6)394 - 306sTYVNAD S(I)gNATUR
Maud Lindholm (20)- Nils Berner (7)329 - 369MeDLARe
Elisabet Claezon (19)- Henrik Jonés (8)229 - 431L(A)TINARE BESuDLA
Erik Elvers (15)- David Tiberg (16)360 - 366(T)VÄRGATATRÄDStA(M)
Åsa Florholm (18)- Åsa Sjödin (21)295 - 386TATUEra KRISTEN

Frirond:

Elisabet Bruzelius

 Ställning efter rond 14 av 14 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 12023329401
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 10033058379
3Visa spelarens matcher Martin Bender 10043090400
4Visa spelarens matcher Lisa Blohm 10043066383
5Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 10042855365
6Visa spelarens matcher Emma Ekman 9052740388
7Visa spelarens matcher Nils Berner 9052498376
8Visa spelarens matcher Henrik Jonés 8062468371
9Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 7062303366
10Visa spelarens matcher Anna Andersson 6072345356
11Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 6072321353
12Visa spelarens matcher Anders Apoy 6071816326
13Visa spelarens matcher Helena Högquist 5081897340
14Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5081849336
15Visa spelarens matcher Erik Elvers 5081766343
16Visa spelarens matcher David Tiberg 5081676323
17Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 5081658325
18Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4091809323
19Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 30101397306
20Visa spelarens matcher Maud Lindholm 30101196301
21Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 20111321317