Direktsändning

Aura Cup 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-03-01 18:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Mikael Forss (6)427 - 307HITREsA NOTBLAD
Emma Ekman (2)- Lisa Blohm (3)428 - 320(R)ENOVErA STORSLA(M)RASKANt
Erik Elvers (8)- Anders Skjäl (4)316 - 284OriGINA(L)
Pia Mattsson (7)- Matthis Kempe-Bergman (5)330 - 354
Maria Åslund (9)- Monica Envall (10)392 - 333HEMfÖRAsALTERI
Gerd Forss (14)- Karin Anderberg (13)404 - 402SKRaMLASOLReSA
Anita Mansnerus (15)- David Tiberg (11)275 - 394SNORKEL ÖVERiLA
Marianne Mattsson (16)- Marina Holmberg (12)328 - 339

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 7001731408
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 5021494360
3Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4031459395
4Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031351354
5Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4031337331
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031201342
7Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031195370
8Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031185349
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 304937344
10Visa spelarens matcher Monica Envall 304852329
11Visa spelarens matcher David Tiberg 304781348
12Visa spelarens matcher Marina Holmberg 304648332
13Visa spelarens matcher Karin Anderberg 205973368
14Visa spelarens matcher Gerd Forss 205664338
15Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205549303
16Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 205443300