Direktsändning

STOR(OR)DIG  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-03-29 19:13
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1)- Jussi Pohjola (7)403 - 321rÖD(L)ISTA
Lisa Blohm (6)- Inger Wingård (2)322 - 328F(R)ILAnsA
Helena Åman (8)- Karin Anderberg (3)317 - 363
David Tiberg (11)- Gunnar Andersson (4)370 - 287TRIMmER
Emma Ekman (9)- Johan Berner (10)417 - 318(R)OSSLINgSTRIMmA

Frirond:

Matthis Kempe-Bergman

Ej spelat:

Nils Berner

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 7011654370
2Visa spelarens matcher Inger Wingård 6111548351
3Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6111455348
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5031790390
5Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 3041443349
6Visa spelarens matcher Lisa Blohm 3041422337
7Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3041107336
8Visa spelarens matcher Helena Åman 2051237341
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 2051155351
10Visa spelarens matcher Johan Berner 2051008285
11Visa spelarens matcher David Tiberg 106809290
12Visa spelarens matcher Nils Berner 001-380