Direktsändning

Aftonsexan 4  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-03-30 21:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Prytz Hedström (1)- Anita Marmell (6)470 - 180
Johan Berner (2)- Roland Olsson (3)431 - 370
Pia Mattsson (4)- Elisabet Bruzelius (5)360 - 321

 Ställning efter rond 5 av 5 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Prytz Hedström 5001222432
2Visa spelarens matcher Johan Berner 401976414
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 302813366
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 203683339
5Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 104492320
6Visa spelarens matcher Anita Marmell 005314268