Direktsändning

SMÅPRAT  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-03-30 17:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Karin Anderberg (3)- Johan Berner (1)376 - 398EDItERAKOLORE(R)A
Emma Ekman (2)- Erik Elvers (5)431 - 300LEDNINg LETTRIS(T)
Helena Åhman (4)- Claes von Hofsten (8)422 - 294OSKALAD
Maria Åslund (9)- Lisa Blohm (6)314 - 334
David Tiberg (11)- Matthis Kempe-Bergman (10)307 - 330(A)VGRäNSAFÖRNäRM(A)

Frirond:

Jussi Pohjola

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Berner 6001680456
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 5011432409
3Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4021352388
4Visa spelarens matcher Helena Åhman 3021106356
5Visa spelarens matcher Erik Elvers 203991350
6Visa spelarens matcher Lisa Blohm 303980348
7Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 203884358
8Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 303703317
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 104836343
10Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 104581311
11Visa spelarens matcher David Tiberg 005405272