Direktsändning

Jakob sommarcup 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-07-22 16:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Märta Båsk (8)- Anders Skjäl (1)326 - 403
Monica Envall (2)- Anita Mansnerus (5)305 - 359
Gerd Forss (3)- Mikael Forss (4)361 - 363ST(O)RMAST SIDErIt
Marina Holmberg (10)- Margareta Holmäng (6)269 - 424FILMaRE
Gunnel Wikström-Gunn (7)- Siv Brandt (9)297 - 420

Frirond:

Görel Mattjus

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6001651426
2Visa spelarens matcher Monica Envall 5021246364
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 3031417369
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031390373
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4031137331
6Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 3031122355
7Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 3041014346
8Visa spelarens matcher Märta Båsk 204965331
9Visa spelarens matcher Siv Brandt 204962333
10Visa spelarens matcher Marina Holmberg 204735325
11Visa spelarens matcher Görel Mattjus 105896342