Direktsändning

Göken Cup 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-08-02 18:42
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Matthis Kempe-Bergman (5)- Jonathan Ljungberg (2)306 - 494VAT(T)RING SKöTRUM STOL(S)RAd
Kaj Engström (6)- Pia Mattsson (3)380 - 386InSULINBoPLATS
Roland Olsson (1)- Caitlin Mooney (9)456 - 314FAMNVed UNDERL(I)G
Johan Berner (4)- Malin Persson (7)355 - 424CISTERNsPElBAR
Claes Stridsberg (10)- Maria Åslund (8)333 - 391TRASSAT TOLKARE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021540395
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021419404
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021097365
4Visa spelarens matcher Johan Berner 4031310376
5Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4031016358
6Visa spelarens matcher Kaj Engström 3131279350
7Visa spelarens matcher Malin Persson 313947338
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 304801331
9Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 205714323
10Visa spelarens matcher Claes Stridsberg 007378271