Direktsändning

Ramstascrabble  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-08-28 11:50
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (1)- Inger Wingård (2)389 - 387pOLENTA NEDERsT(A)
Matthis Kempe-Bergman (3)- Nils Berner (5)348 - 321SäRLiNG
Lisa Blohm (4)- Karin Anderberg (7)327 - 262
Maria Åslund (9)- Martin Bender (10)363 - 349öLTUNNA
Erna Vaske (11)- Elisabeth Claezon (8)275 - 293

Frirond:

Måns Eriksson

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Emma Ekman 7011588377
2Visa spelarens matcher Inger Wingård 5031768400
3Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 4031731375
4Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4031712380
5Visa spelarens matcher Nils Berner 5031679371
6Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4031134353
7Visa spelarens matcher Karin Anderberg 3041333331
8Visa spelarens matcher Elisabeth Claezon 304900304
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 304852328
10Visa spelarens matcher Martin Bender 2051162352
11Visa spelarens matcher Erna Vaske 007583269