Direktsändning

Det susar i Sävedalen  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-09-20 19:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexandra Svanteson (5)- Johannes Åman Pohjola (1)347 - 398LANSETTSNYlTA(R)E
Jonathan Ljungberg (4)- Roland Olsson (2)407 - 378InHUmANTALIBAN
Paul Eberhardsson (3)- Gustaf Gimstedt (9)438 - 312(M)ÄSSaNDE SAMRÖRe
Pia Mattsson (8)- Åke Qvarfordt (7)406 - 369SOrTERa
Julia Jacobsson (6)- Anders Apoy (10)462 - 329FRONTAL S(T)ÄMSåNG

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6011492387
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 5021385406
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021357397
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031007343
5Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 3041276396
6Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3041012386
7Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 304788363
8Visa spelarens matcher Pia Mattsson 304754333
9Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 205811357
10Visa spelarens matcher Anders Apoy 106618339