Direktsändning

Stockholm Open 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-10-12 15:49
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (2)- Nils Berner (1)345 - 355(T)ELEmAST
Julia Jacobsson (3)- Martin Bender (4)365 - 357ELDSKeN NI(T)ROGEN
Alexandra Svanteson (7)- Lisa Blohm (5)362 - 367RENODLaMEdTAGE(N)
Roland Olsson (6)- Karin Anderberg (11)346 - 292MEDLARE
Erik Elvers (12)- Helena Åman (9)300 - 306
Jussi Pohjola (14)- Matthis Kempe-Bergman (8)270 - 419NÄRANDe
Åsa Florholm (15)- Anders Apoy (10)254 - 435StORLEK
Peter Oljelund (16)- Greger Nässén (13)333 - 339
David TIberg (17)- Erna Vaske (18)325 - 261BLÄDDRa

Frirond:

Åsa Florholm

Ej spelat:

Gerd Forss
Emma Ekman

 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Nils Berner 11022520374
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 9042786376
3Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 9042039360
4Visa spelarens matcher Martin Bender 8052670382
5Visa spelarens matcher Lisa Blohm 8052118357
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 7062563387
7Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 7062487363
8Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 7061814340
9Visa spelarens matcher Helena Åman 7061702351
10Visa spelarens matcher Anders Apoy 6072106381
11Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6072018354
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 6071935346
13Visa spelarens matcher Greger Nässén 6071648347
14Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 6071450340
15Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4081621333
16Visa spelarens matcher Peter Oljelund 3091311323
17Visa spelarens matcher David TIberg 4091294303
18Visa spelarens matcher Erna Vaske 2010773288
19Visa spelarens matcher Gerd Forss 6051839361
20Visa spelarens matcher Emma Ekman 3051256345