Direktsändning

Jakob självständighetscup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-12-06 17:05
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Märta Båsk (5)- Gunnel Wikström-Gunn (2)395 - 373REMISSa TORNADo
Gerd Forss (7)- Siv Brandt (1)411 - 303SKrAMLA
Görel Mattjus (4)- Rosita Kock (9)338 - 307
Anita Mansnerus (8)- Margareta Holmäng (6)280 - 406

Frirond:

Maria Ellfolk-Lasén

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Siv Brandt 5021401365
2Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 5021308365
3Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 4021282369
4Visa spelarens matcher Görel Mattjus 4021070338
5Visa spelarens matcher Märta Båsk 4021066366
6Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 3031240373
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 2041255355
8Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 1051068345
9Visa spelarens matcher Rosita Kock 006789306