Direktsändning

Luciamorgon  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-12-13 22:23
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (1)- Johannes Åman Pohjola (5)340 - 339RIM(S)ALTA
Julia Jacobsson (4)- Paul Eberhardsson (2)372 - 378(T)ItTANDETAxIRES(A)
Jonathan Ljungberg (3)- Turid Petersson (8)382 - 318SLAvERI
Matthis Kempe-Bergman (10)- Roland Olsson (6)321 - 467ORDNING DiATERM(I) *DITE(R)STA
Anders Apoy (7)- Sonny Apoy (9)328 - 327

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6011298352
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021398389
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021375401
4Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 4031424375
5Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 4031271381
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031143371
7Visa spelarens matcher Anders Apoy 403685327
8Visa spelarens matcher Turid Petersson 205910326
9Visa spelarens matcher Sonny Apoy 106391306
10Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 007605316