Direktsändning

Chokladask 2025  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2025-12-27 18:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Lisa Blohm (7)455 - 296NoRDISk NASARET
Anna Andersson (6)- Matthis Kempe-Bergman (4)341 - 303
Inger Wingård (2)- Ingrid Lundkvist (10)374 - 292
Jan Johansson (9)- Monica Ringheim (3)328 - 294
Åsa Florholm (5)- Nils Berner (8)376 - 343SaTSDEL

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 7011914428
2Visa spelarens matcher Inger Wingård 6021254356
3Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5031505370
4Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 5031139345
5Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4041284358
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 4041234373
7Visa spelarens matcher Lisa Blohm 4041046351
8Visa spelarens matcher Nils Berner 2061060355
9Visa spelarens matcher Jan Johansson 206861330
10Visa spelarens matcher Ingrid Lundkvist 107705314