Direktsändning

Glasskål 2026  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-05-30 19:46
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jonathan Ljungberg (1)- Pia Mattsson (3)475 - 272hULIGAN
Julia Jacobsson (8)- Paul Eberhardsson (2)360 - 396TYCkARE DENdRIT
Johannes Åman Pohjola (4)- Gunilla Gustafsson (7)335 - 391MATADor
Alexandra Svanteson (5)- Elis Jonsson (11)435 - 263ANDETaG
Roland Olsson (9)- Åke Qvarfordt (10)391 - 343(S)KAnDERARUiNST(A)D

Frirond:

Gustaf Gimstedt

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 7001810439
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6011570394
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031453381
4Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 3031321361
5Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 4031282375
6Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 3031105373
7Visa spelarens matcher Gunilla Gustafsson 303946361
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 2041185350
9Visa spelarens matcher Roland Olsson 204717337
10Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 105949346
11Visa spelarens matcher Elis Jonsson 006412277