Direktsändning

FEERI  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-07-18 17:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (8)- Johan Rönnblom (1)386 - 408SLAGORDR(A)DiOLAG UTSlAGE(N)
Julia Jacobsson (6)- Matthis Kempe-Bergman (2)368 - 456SeDATIVORENSAD SANItET
Anna Andersson (9)- Ingrid Lundkvist (5)365 - 315GREkISKSTA(R)TaRE
Inger Wingård (4)- Emma Ekman (7)337 - 409RAmVERk ENFORM(I)G
Claes von Hofsten (10)- Gunnar Andersson (3)347 - 486SKO(T)TARE SK(E)LNINg SLUtARE

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6011386395
2Visa spelarens matcher Matthis Kempe-Bergman 5021406393
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021325403
4Visa spelarens matcher Inger Wingård 4031037364
5Visa spelarens matcher Ingrid Lundkvist 4031026343
6Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3041022369
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 304874349
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 2051049336
9Visa spelarens matcher Anna Andersson 205918366
10Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 106457308