Direktsändning

Jakob Sommarcup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-07-22 16:09
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Otto Forss (6)- Margareta Holmäng (2)348 - 373DITREsA
Mikael Forss (7)- Maria Ellfolk-Lasén (1)316 - 419sTÄn(K)AREINORDNA
Siv Brandt (3)- Marina Holmberg (9)395 - 323SKOjARE
Monica Envall (8)- Anita Mansnerus (5)313 - 324
Märta Båsk (10)- Marianne Mattsson (11)326 - 348

Frirond:

Gerd Forss

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 6011393373
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 6011323379
3Visa spelarens matcher Siv Brandt 5021362366
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 4021356367
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 303982337
6Visa spelarens matcher Otto Forss 2041281344
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 3041184345
8Visa spelarens matcher Monica Envall 2041102348
9Visa spelarens matcher Marina Holmberg 204875320
10Visa spelarens matcher Märta Båsk 105983323
11Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105866297