Direktsändning

Gök-åtta  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2026-08-01 19:06
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jörgen Ellberg (8)- Pia Mattsson (2)256 - 371
Malin Persson (5)- Roland Olsson (1)260 - 403STABbUR
Nils Berner (4)- Johan Berner (3)358 - 403BUmLING(R)UNdRESA
Caitlin Mooney (6)- Mats Landén (7)0 - 150

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 7001615424
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 6011266366
3Visa spelarens matcher Johan Berner 5021456387
4Visa spelarens matcher Nils Berner 4031471352
5Visa spelarens matcher Malin Persson 304791306
6Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 106792224
7Visa spelarens matcher Mats Landén 106565218
8Visa spelarens matcher Jörgen Ellberg 106444250